BIOLOGICKÝ ÚČINEK

BIOSTIMULAČNÍ ÚČINEK

THEAL THERAPY umožňuje modulovat každou vlnovou délku separátně a to díky multimodální emisi. Stimuluje proliferaci fibroblastů, produkci kolagenu, vyvažuje extracelulární matrix a remodeluje tkáně. Vědecké studie zaměřené na efektivitu laserové terapie popisují, že impuls, pro aktivaci buněčné biostimulace a pro zvýšení produkce ATP, musí mít dobu trvání kolem 100ms. Proto kontinuální nebo pulsní emise s impulsy delšími jak 100ms, podporují biostimulační účinek a regeneraci buněčné biologické rovnováhy.

ANALGETICKÝ ÚČINEK

THEAL THERAPY poskytuje rychlý analgetický efekt bez vedlejších účinků. Díky inovativnímu E²C emisním módu je umožněno modulovat energii, optimalizovat interakci s periferním nervovým systémem a rychle redukovat bolest svalů a kloubů.

PROTI-ZÁNĚTLIVÝ ÚČINEK

THEAL THERAPY díky termické kontrole tkání moduluje protizánětlivé procesy prostřednictvím hloubkové biostimulace biologických tkání, způsobuje vasodilataci, zvyšuje přísun kyslíku do tkání a aktivuje hlavní metabolické procesy. Proces uvolňování oxidu dusnatého je významný pro rovnováhu mikrocirkulace. Prostřednictvím řízené vazodilatace, procesů neoangiogeneze, dochází k reaktivaci lymfatické peristaltiky a sběru zánětlivých metabolitů.

PROTI-EDÉMOVÝ ÚČINEK

THEAL THERAPY stimuluje procesy neoangiogeneze. Produkce nových cév podporuje obnovu mikrocirkulace, lymfatickou peristaltiku a odvod látek produkovaných zánětlivými procesy.

DEKONTRAKČNÍ ÚČINEK

THEAL THERAPY díky multimodální emisi s možností různého poměru vlnových délek a Spheric XP aplikátoru, moduluje uvolňování kyslíku z oxyhemoglobinu. Dodáním velkého množství kyslíku do svalů, které jsou v kontrakci, dochází k odstranění problematik spojených a ischemií a hypoxémií.

THEAL THERAPY poskytuje efektivní uvolnění svalových vláken.